חיפוש נכסים

אודותינו ביוקרה

דירות למכירה בת"א - גבי מור תיווך | 050-875-0827

רוצים למצוא דירת יוקרה בתל אביב?

משרדנו תמצאו כל דירה במהירות שיא!!!

מעוניינים  למכור  דירה?

הסוכנות שלנו תדאג למכור את דירתכם במהירות מקסימלית; במשרדנו קיימות רשימות הכוללות עשרות ואף מאות לקוחות בתל-אביב.

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

5 230 מ״ר Price on request
דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

4 Price on request
דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

2 Price on request

לצפיה בגלריית הנכסים ←

דירות ובתי יוקרה למכירה בתל-אביב

לקוחות נכבדים,

ברוך בואכם לסוכנות הנדל"ן גבי מור תיווך

פריסת הסניפים בנקודות מרכזיות בעיר מאפשרת לנו מתן מענה מיידי בכל אזור ונקודה בתל-אביב רבתי. בקטגוריה זו תקבלו הסבר על שיטת מכירת דירות יוקרה בתל-אביב.

הסבר ממנכ"ל הסוכנות, מר גבי מור, מדגיש כי בפלטפורמת המכירות של דירות היוקרה, נותנת הסוכנות ללקוחות שרות דיסקרטי ושיטת שיווק שונה לחלוטין, במיוחד כאשר מדובר על נכסי יוקרה ובתי היוקרה בתל-אביב.

גבי מור תיווך

מומלץ לקרוא ולקבל נתונים היכולים להועיל ולהעלות את ערך המכירות, כאשר מדובר במכירת דירת יוקרה.

להלן דברי מנכ"ל הסוכנות, גבי מור

כשמדובר במכירת נכס בודד, יוקרתי, רצוי מאוד שהנכס היוקרתי יהיה סולידי ודיסקרטי. מדובר על כלל ברזל בשיווק נכס – לטובת הנכס והלקוח. בעל הדירה או בעל הבית, יעשו תוכניות, הכול בהתאם מושלם והזנת ציפיות.

אם המוכרים, בתאום עם צוות הסוכנים במשרד, קובעים מפורשות כיצד, מתי ובאיזו דרך עדיף לשווק את הנכס ללקוחות באופן הדיסקרטי, היוקרתי והנכון ביותר לשיווק הנכס, כאשר במקום הראשון אנחנו מראים את הנכס ללקוחות שלנו, מקשרים ראשונים של הסוכנות, משקיעים זרים, בעלי ממון וללקוחות חוץ, יהדות העולם, עולים חדשים, ישראלים, הרוכשים נכס. אלו הם כללים ראשונים שהסוכנות שלנו מפעילה אל מול הלקוח, תוך כדי שמירת הסולידיות של הנכס, שהם כלל צאן ברזל בשיווק.

שילוב של מספר אלמנטים, הקשורים בשיווק, נותנים תוצאות נכונות ובסופו של דבר ממקסמים את המכירה.

במהלך השנים פיתחנו קשרים עם מאות משקיעים, הרוכשים נכסים בתל-אביב, בקו חוף הים, נכסי יוקרה במרכז העיר, בשד' רוטשילד, בנייני יוקרה, מגדל יוקרה, בניינים קטנים יותר לדירות בוטיק, וילות, פנטהאוזים, דירות גג, דו-פלקסים ודירות גן.

מדובר בפלח שוק ייחודי שמתפתח היום באזור גוש דן בקצב מסחרר, דירות היוקרה הן כיום להיט, לדברי מנכ"ל הסוכנות, גבי מור, גבי מור תיווך. הדרך הטובה ביותר הינה שיתוף פעולה עם מספר מצומצם של משרדי נדל"ן, המשרדים המובילים בקטגוריית דירות יוקרה בתל-אביב.

לכל אחד יש את קהל הלקוחות הספציפיים שלו והשילוב בין מספר מצומצם, מכסימום 3-5 משרדים, נותן תוצאות של אוסף מספיק טוב של לקוחות המתאימים לנכס אותו הלקוח מעוניין למכור.

מניסיוננו, הנכס מקבל, בדרך זו, את הטיפול הטוב והמנצח ביותר למכירתו הסופית.

בהצלחה!

בברכה ובכבוד רב,

גבי מור

גבי מור תיווך