חיפוש נכסים

דירות יוקרה בתל אביב

דירות למכירה בת"א - גבי מור תיווך | 050-875-0827

 

מוכרים דירת יוקרה בתל אביב?

הסוכנות שלנו – עם חבילת הפרסום והשיווק המקיפה והאגרסיבית שלנו, ביחד עם רשת הקשרים הרחבה שלנו – תאפשר לכם למכור את הדירה שלכם במהירות מקסימלית.

מחפשים לקנות דירה יוקרה בתל אביב? דברו איתנו עוד היום כדי לגלות אילו מציאות מסתובבות במגוון הדירות שלנו בכל רחבי תל אביב.

דיזנגוף SEA-VIEW נכסים
סוכנות תיווך מס' 1
דירות למכירה, בצפון ובמרכז תל-אביב.

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

5 230 מ״ר Price on request
דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

4 Price on request
דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

2 Price on request

לצפיה בגלריית הנכסים ←

 

סניף צפון תל-אביב דיזנגוף 278

טל: 050-8750827 / 050-2303636

לקוחות נכבדים

הגעתם לסוכנות נדל"ן גבי מור תיווך .בצפון תל-אביב. המתמחים במכירת נכסים ודירות יוקרה ובתי יוקרה בתל-אביב.

אם אתם נמנים על אוהבי דירות, מגדלים ובתי יוקרה, וילות ובתים פרטיים
בתל-אביב, אם בידכם האמצעים כדי לממן רכישת דירה במגדל חלומות, תכירו את האיש הנכון, במקום הנכון, המכיר כל מגדל ומגדל שהיה קיים בעבר או עתיד להיבנות,
בתל-אביב. את מתווך דירות-העל, מר גבי מור, מנכ"ל סוכנות גבי מור תיווך, MOR-Realestates.Com, סוכנות נדל"ן מכירת דירות ונכסי יוקרה בתל-אביב.

מוגשת לפניכם כתבה נרחבת ומעודכנת מה-1 בפברואר. הכותב הוא גבי מור, מנכ"ל גבי מור תיווך.

בשנים האחרונות קיימת תנופת בניה משמעותית ולנגד עינינו צמחו ועלו ממש לנגד עינינו, עשרות גורדי שחקים ברחבי העיר תל-אביב. אם אתם אוהבי דירות יוקרה, חושבים לרכוש דירה במגדל יוקרה, מעוניינים למכור דירה, אם חלמתם או התעניינתם בנושא, קבלו תמונה מעודכנת ואת כל המידע הרלוונטי מהאיש המעורב ומעודכן בענף. כמות הפרויקטים והתוכניות לבניית גורדי שחקים עלתה כיתה ותוך 2-4 שנים עתידה העיר לשנות את פניה, טרנד שיצא לדרך בכל פינות העיר.

במצגת זו תקבלו הסבר מקיף, ותוכלו להצטרף לסיור בכל אזור תל-אביב, תכירו ותראו מספר רב של פרויקטים, תתעדכנו על כל מגרש, עליו עתיד להיבנות מגדל ואופיו המיוחד, מספר הקומות, סוג הפרויקט, מטרז' הדירות, תכירו את הסביבה האורבאנית בה צומח המגדל ב"עיר ללא הפסקה" למעשה ולהיות גדושה במגדלים הנושקים לשחקים.

למעשה, במצגת זו מוגשת לכם כמעין חוברת קטנה בה תוכלו לעיין, בזמנכם הפנוי, ולקבל פרספקטיבה רחבה ומקיפה בנושא.

פרויקטים חדשים ברחבי העיר

לכל פרויקט יש יזם ולכל יזם יש את אדריכל הצמרת וכמובן קבלן חברה מבצעת. נעבור על מספר רב של פרויקטים. כמו כן נסייר עם גבי מור, מנכ"ל גבי מור תיווך, ונכיר את האיש שאינו מפספס שום מגרש או מגדל בתל-אביב, של פרויקטים שאפתניים, סופר ומגה יוקרתיים ותקבלו תמונה מעמיקה ודברי הסבר הכוללים את כדאיות ההשקעה, התאמת הסביבה לצרכים האישיים שלכם, השכנים העתידיים, כולל דירות במגדלים ונכסים לשימור בבתי יוקרה, בנייני בוטיק בתל-אביב לצד מגדלי היוקרה. בניינים רבי קומות ובניינים לשימור בכל אזור תל-אביב.

תקבלו תמונה על כדאיות ההשקעה בכל פרויקט ופרויקט, תחזיות צמיחה, מחירים למטר מרובע ותשואות, רווח משוערך על ההשקעה, צפי לעליית הקרן ורווח מהשכרת הנכס.

למעשה, בסיום הסיור תמצאו עצמכם מועשרים בהרבה, תראו גם פרויקטים עתידיים, מגרשים עתידיים, למגדלים חדשים. תל-אביב עומדת להפוך למטרופולין של מגדלי יוקרה, גל חדש שפוקד את ההוויה התל-אביבית, טרנד שצבר תאוצה בשנים האחרונות. "תל-אביב עיר ללא הפסקה!!!" היום, יותר מתמיד.

בסיום הסיור תחזרו עם רשמים וידע מעמיק ומקיף יותר, תתעשרו בכל הנתונים הנדרשים כדי לדעת מה בדיוק מתאים לכם, לפני שאתם רוכשים או קונים דירה במגדל. רצוי מאוד להמתין ולקבל מידע על כל האלמנטים במגדל המקבל את הכינוי "מגדל יוקרה" או פרויקט בניה מגה יוקרתי. כל שמות המגדלים נמצאים בהמשך הספרון בעמוד 6. לסבלנים מומלץ להגיע לעמ' 6 ולראות את כל הפרויקטים. מעמ' 6 ועד לסוף המצגת נמצאת רשימה של עשרות פרויקטים חדשים לבניה ומגדלים חדשים בתל-אביב.

חברים יקרים,

המעוניינים להצטרף לסיור ומראים התעניינות ברכישת נכס יוקרתי בתל-אביב, הולך בעצמו לעלות לפסגות המגדלים, לבקר בדירות, לראות את המילה האחרונה בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים של דירות היוקרה, לדעת על תמהיל הבניין, מחיר למטר מרובע, אלמנטים הנלווים, המשלימים לבנייה מיזמים, המתחרים על יוקרתם, מתלווים באדריכלי צמרת שאפתניים, במיוחד כאשר כל יזם מביא עמו קבלן לפרויקט, את האדריכל שלו ואני מאמין, שעם השינויים והחידושים האחרונים בתחום הבנייה והעיצוב האחרון,ומעלה פרויקט לקרקע, פרויקט שאפתני חדש ומודרני. כולם מתחרים בכולם וכמובן כל אחד והמקצועיות והכישרון המיוחד שלו בהרמת הפרויקט שמדובר על יוקרה, החידושים החדשים הגיעו גם לישראל ומיושמים ה0לכה למעשה.

שימו לב לטרנד החדש: שינוי באורח החיים.

שינוי בחיים של הגיל השלישי העלו את תופעת הזוגות הפנסיונרים העוזבים את בתיהם הפרטיים ועוברים לגור במגדלי תל-אביב.

נראה שעם השנים, כאשר הילדים עוזבים את הבית והווילה הופכת למשעממת וקשה לאחזקה. מגיעים להחלטה זוגות היכולים להרשות לעצמם בגיל השלישי, לרכוש דירה במגדלי היוקרה בתל-אביב, מחליפים יחידות קרקע מתוך רצון לבצע שינוי ולעבור לעיר הגדולה והתוססת, עם כל המשתמע להפוך את החיים למעניינים יותר ומגוונים יותר..

כדי להבהיר ללקוחות את אופי הנכסים הקיימים אצלנו בסוכנות, דירות יוקרה גדולות במיוחד. מדובר בדירות יוקרתיות למכירה בקו מס' 1, חוף הים, הכוללים פנטהאוזים מפוארים, וכמו כן מגוון של דירות בבניינים לשימור, בנייני בוטיק, בניינים בודדים, בתים שעברו חידוש ושיקום, תוספת קומות שלמות בלבד תל-אביב, בצפון תל-אביב ובשכונות הצפוניות, מצפון לירקון, כוכב הצפון, רמת-אביב, הגוש הגדול ומדרום לירקון, לאורך קו הים, קילומטר הזהב, רצועת החוף של הרברט סמואל למרכז תל-אביב, ואזור יהודה המכבי, מזרחה מאבן גבירול ולדרום תל-אביב רוטשילד, הווה צדק, צפון תל-אביב, שיכון צמרת, שיכון הקצינים.

לקוחות יקרים,

בתום סיבוב המגדלים, תצאו עם רשמים עמוקים שלא הכרתם עד כה. לאחר ביקור במחוזות הפאר, והגעה לקצה המגדלים תראו לנגד עינכם נוף מהמם, תתרשמו מהעיצובים והתוכניות המגה-יוקרתיות, תגעו בשמיים לקצה לשיא בנקודות ייחודיות בגורדי השחקים, תשקיפו ממרומים לכיוון חוף הים את תל-אביב, בגבהים ובנוף עוצר הנשימה, ההרגשה מקבלת ממדים אחרים לגמרי. תל-אביב עושה צעד ענק וצברה תאוצה. בשנים האחרונות צצו בכל פינה בעיר גורדי שחקים. למי שיש בידו האפשרות הפיננסית לרכוש בית יוקרתי, מנכ"ל גבי מור תיווך ייתן לכם רשימה מהפנטת של המילה האחרונה של כל הפרויקטים בכל אזור שתחפצו.

נתחיל באזור פארק "צמרת", משם לנווה צדק, לשד' רוטשילד, למרכז תל-אביב, לחוף הים התל-אביבי ועוד ועוד ונשתף אתכם בנתונים, בחיבורים לחברות הבנייה, ליזמים הגדולים, למחלקות התכנון והבניה של תל-אביב, לגדולי האדריכלים, למשקיעים הכבדים וללקוחות, המחפשים דווקא את נישת היוקרה, קונצפט ייחודי מרשים ומלהיב, שמתאים לפלח אוכלוסיה "שהמגדלים עושים להם את זה".

בסיור עצמו תקבלו צילומים, שרטוטים, פולדרים, מצגות, הדמיות, תוכניות עתידיות של פרויקטים. שימו לב, ישראל אולי לא מנהטן בכמות הבניינים, אולם בכתבה בעיתון הוולסטריט ז'ורנל הוגדרה תל-אביב כאחת הערים היקרות בעולם למגורי מגה יוקרתיים. כן, מגורי יוקרה בתל-אביב טיפסו לקצה הסולם והגיעו למקום הראשון, מקום מכובד.

מפרט סטנדרטי

רצ"ב מפרט סטנדרט של דירה המוגש לפניכם רשימת האלמנטים.

מרכיבי בניה איכותיים ומפרט הדירה

מרפסת שמש מעקות מעוצבים

במות שיזוף,

בידוד טרמי ואקוסטי מלא בכל הדירות

מערכות מיזוג אוויר מרכזי

מערכות סאונד מתקדמות

גינה – פרגולות

דק עץ יוקרתי למרפסת

תקרות גבוהות בבניה

תריסים חשמליים

שלטים למערכות ביתיות, מערכות מתקדמות

דלתות כניסה מעוצבות ואיכותיות ורחבות

דלתות פנים איכותיות בגוונים בכל חדרי השינה

מטבחים איכותיים , רגבה, סמל תוצרת חוץ, חברות זרות יבוא

מערכת תאורה וסאונד מתקדמות

הכנה לחדר קולנוע

רמת איבזור דירה יוקרתית

משטחי שיש אבן קיסר

ריצוף גרניט פורצלן 60X60 בכל הדירה

ריצוף פרקט בחדרים עץ משובח

שיש רוזטי איטליה סלון ומרפסת

פסיפס חדרי אמבטיה

סוויטת הורים וחדרי שינה פרקטיים.

ארון מעוצב ומשטח אינטגראלי בחדרי הרחצה

מערכת קולנוע ביתית ומערכות שמע

מערכת אינטרקום, מסך צבעוני

חשמל תלת פאזי

חיפוי קירות וריצוף בקרמיקה יוקרתי או גרניט פורצלן

כל חדרי השירותים

ברזים איכותיים GROHE

מפרט הבניין החיצוני מפרט יוקרתי

חיפוי שיש חיצוני

לובי כניסה מפואר תקרות גבוהות

בריכות שחיה וחדרי כושר ספא

מערכת טלוויזיה במעגל סגור בכניסה לבניין

ג'קוזי

פיתוח סביבתי, שטחי המגרש ברמה גבוהה

גינון צמחיה

חניונים תת קרקעי מרווחים

מעליות שבת

לובי מפואר

שומר כניסה ומשרד שמירה בבניינים

מרפסות שמש

בריכת שחיה

נקודות מים וגז במרפסות

אינטרקום צג צבעוני

חדרי אמבטיה, אסלות תלויות

מבואות כניסה ייחודיות ומפוארות

ממ"ק מרכזי בכל קומה

חיפוי בניין בשיש וטיח צמנטי

מראות ותאורה מתקדמת

מעליות מפוארות ביותר

מערכות בטחון ואבטחה במעגל סגור בלוגי ובקומות עליונות.

חשוב לציין ושימו לב לנתונים מעניינים

כי המחירים אינם תמיד מה שחשבתם ויש מגדלי יוקרה שמחירי הדירות לפעמים יותר זולות מבניינים קרובים ישנים באזור הקרוב, אולם מחיר אחזקת הנכס, דמי אחזקה גבוה משמעותית בהשוואה לבניין מגורים רגיל. התשואות מקבלת דמי שכירות נמוכות אולם הקפיצות במחירים על בסיס הקרן משמעותיות.

חברים יקרים,

ניתן לומר ששנת 2013-2015 שגשג שוק הדיור היוקרתי – שוק מיוחד שמתאים לא רק לישראלים וגם לאוכלוסיית המשקיעים הזרים, ותושבי חוץ, אזרחי ישראל האמידים, סלבס וכו', המתחברים ומבקשים נכסי יוקרה שצוברים תאוצה גדולה מבעבר. מדובר באיכות חיים בגובה, בשחקים. מי שלא ראה, לא יכול להבין עד כמה מורכבים, מודרניים ומפנקים היום, יותר מתמיד, גורדי השחקים, עם שלל האלמנטים המעניקים לכם את הנוחיות במגורי יוקרה.

נתחיל את הסיור בפארק "צמרת", המוביל בתל-אביב, שכונת מגורים יוקרתית, המיועדת להכיל כ-18 גורדי שחקים, 2500 דירות, אזור מזרחי לאבן-גבירול, בכניסה לנתיבי איילון, מתנוססים להם מגדלי YOO החלוצים, מתפתחת שכונת צמרת, פארק צמרת, סמל השכונה מגדלי יוקרה, בכניסת נתיב גשר ההלכה, מול שכונת בבלי הנושקת לפארק הירקון בתל-אביב. ניכנס לרחוב הראשי, ניסים אלוני, שכונת פארק צמרת. לנגד עיניכם מתקבל מחזה מרהיב של מגדלי יוקרה, מעוצבים ומודרכים, בכניסה ל תל-אביב, השכונה בשיא שלבי הבנייה והפיתוח השכונתי למספר רב של מגדלים. לצידה קניין G, בהמשך רשימת מספר מגדלים חדשים שנבנו בשכונה.

אם, נניח, לפני שנת 2012 חששנו שהיזמים ייתקעו עם מגדל מדשדש, בשנת 2013-2014 למדנו שהנישה של פאר, גובה, נוחות, גודל, נוף, בריכות, לובי, חדרי כושר, בריכות שחיה, מרפסות שמש, ונוף עוצר נשימה, שירותי מלון נלווים, הפכו היום להיט מבוקש לרוכשים המחפשים כקונצפט מגורים ייחודי, מודרני ומפנק.

רשימת המגדלים YOO בכניסה. המעצב הוא פיליפ סטארק

מגדלי צמרת

מגדלי בסר, מגדל חדשני ומפואר, קומה 23, דוגמאות: 2 דירות שחוברו, כ-250 מטר, 3 מקלחות, 3 חדרי שירותים, 6,5 מיליון שקל, חדר אטום ויחידת הורים, מחסן, חניות, מרפסת שמש, ג'קוזי, שומר, לובי מפואר, מעלית שבת, גישה לנכים, מגדל חדשני, חדר כושר.

עצרנו את הרכב במרכז הרחוב. להלן רשימת המגדלים בשכונת פארק צמרת

מגדלי TZAMMERRET TOWERS

מגדל M פארק צמרת

מגדלי YOO מעצב פיליפ סטארק

מגדלי צמרת

מגדל W 123 – מגדלי דירות יוקרה, טריפלקס, עלויות כ-19 מיליון ₪. מגדל חדשני.

במגדלים דירות בנות 3-4-5 חדרים.

מגדלי אקירוב, רח' פנקס 66

מגדלי NAM בפארק צמרת

מגדלי מנהטן

מגדלי בסר

מגדלי NAM W נאם דוגמא לופט 92 מטר. דירה בסגנון באוהאוס, 18 מטר, מרפסת, 2 כיווני אוויר.

מגדלי מנהטן, פארק "צמרת"

דוגמא מגדל W-PRIM שנבנה ע"י קבוצת ישראל וחברת אלקטרה בפארק "צמרת"
43 קומות, 164 דירות, בריכות שחיה, ספא, חדרי כושר, רוכשים סלבס רבים וידוענים.

דוגמא מגדלי אלקטרה M65 נאם דוגמא לופט 92 מטר. דירה בסגנון באוהאוס 18 מטר, מרפסת, שני כיווני אוויר.

ממשיכים בסיור ונוסעים גם גבי מור, מנכ"ל גבי מור תיווך. עולים לטיילת של חוף ימה של תל-אביב הולכים ומוקמים על רצועת חוף הים היקרה ביותר הקיימת בישראל. קוראים לה קילומטר הזהב של ישראל.

דירות המגה יוקרה, מגדלים הנושקים לחוף הים, לרח' הרברט סמואל.

טיילת הרברט סמואל, קו בתי המלון, כולל בתוכו את קו מגדלי היוקרה, לצידו מלון סיטי טאור החדש של רשת ישרוטל, מלון דירות יוקרה המשולב עם חדרי בית מלון של הרשת. מדובר בבניית שיא בטיילת, לכל אורכה, של מספר מגדלי סופר יוקרתיים. קו החוף של מרכז תל-אביב, המתחיל ממלון דן בצפון ועד אזור הדולפינריום בצפון ועד יפו.

אם בעולם הגדול עדיין יש מספר מקומות לא מבוטל של חולשה כלכלית בנדל"ן תשכחו מהנושא הזה כאשר אתם מדברים על קילומטר הזהב בטיילת הרברט סמואל בתל-אביב. בפרויקטים הנ"ל, המשווקים דירות יוקרה למדו להוציא למגירה את הדירות "סחורה" בשלבים מתקדמים של הבניה. ברצועת החוף מועלות מצגות של גדולי האדריכלים, מצגת בניין דירה מהפנטת של מכירת כולל דירות פנטהאוז, דו-פלקס, טרי-פלקס, המחירים למטר בסביבות ה-110,000 שקל למטר מרובע, עד 150,000 שלא מדובר על דירות הגג שמחירם מרקיע שחקים והשיא הולך והשבר.

נעצור בסיור ונשקיף על רצועת החוף היקרה בישראל וגם מובילה בעולם!!! הרברט סמואל תמצאו מגדל דירות יוקרה. עיר ששוברת שיאים מבחינת מחירים. המגדלים החדשים שבדרך, ובדירוג עולמי, תל-אביב מוגדרת העיר בעלת מחרי שיא לדירות היוקרה בעולם, עפ"י כתבה מהעיתון וולסטריט ז'ורנל.

רשימת מגדלים

מלון רויאל ביץ' מליון כולל דירות יוקרה

הרברט סמואל 10

מגדלים בטיילת של תל-אביב

קו חוף הים הרברט סמואל

פרויקט של קבוצת האחים עופר

מגדלי מגורים בשלבי בניה מתקדמים

DAVID PROMENADE RESIDENCES

הרברט סמואל 10 של האחים עופר

מגדל אמבסדור

מלון פאלאס הירקון 227

הירקון 29

טרומפלדור 4-6

פרויקטים מגורי יוקרה

אורטם מליבו קו 2 לים

מגדלי יוקרה בקו החוף של תל-אביב

מגדל הירקון 105

הרברט סמואל 64-70

הרברט סמואל 18

טיילת תל-אביב

רויאל ביץ' תל-אביב

SEA-ONE

אוקטובר נדל"ן חברת אורנים

אלקטרה נדל"ן וחברת אורנים בונים את SEA ONE

לא נשכח לתת כבוד למגדלי היוקרה, כגון: מגדל האופרה אורכידאה ופנינת הים.

נמשיך את הסיור ונעבור לקו שני, לקו המים, לפרויקט של קרן פייר. בהמשך רותם שני וקרן הגשמה.

יזמי הנדל"ן, המוציאים את הפרויקטים לפועל, מביאים בחשבון את הביקוש הגבוה ביותר לשטח קו מס' 1-2 לים. הביקוש גבוה, האדמה לבנייה, קרי קרקע, הלכת ואוזלת, הקו הולך ונסגר. אנחנו מקבלים נוסחת זהב לאוהבי הנוף החזק בעולם, נוף הים. ולכן נקרא קילומטר הזהב, כאשר קו 2 לחוף הים, המחירים יורדים בעשרות אחוזים.

נכניס למשוואה את מזג האוויר הישראלי, נוסיף את הטיילת המדהימה, חוף הרחצה, המסעדות ומרכז הבילויים, ונקבל מתכון מנצח של השקעת יוזם חכמה, רצועת חוף משופצת ומודרנית.

קו מס' 2 הולך ונבנה גם במגדל יוקרה, בתי יוקרה, בניינים של 5-6 קומות, לכל רצועת קו 2 לחוף הים של תל-אביב, אלו הן דירות זולות בעשרות אחוזים וגם להן הביקוש הינו רב.

מדובר בבנייה על מגרשים קטנים לבנייני מגורי יוקרה של דירה בקומה דו-פלקסים וכו' בקומת גג, חניונים ובניינים משוכללים.

למעשה הבנייה בקו הזהב של קו רצועת החוף בתל-אביב הולך ונגמר. הרוכשים הם תושבי חוץ, עשירי עולם, יהדות העולם, ישראלים, ב-20% בעלי ממון, אנשי האלפיון העליון. בנקודות מסוימות בפסגות, המחיר מגיע ל-150,000 שקל למטר.

בקו השני לחוץ המחירים, נעים בין 45,000 שקל למטר ועד 70,000 שקל. דירות הגג שבהם המחיר מרקיע שחקים, באזור קו החוף, ששובר שיאים, לא מדובר רק בעליה נטו אלא בתוספת של פרמטרים מייקרים הנילווים.

דירוג נוסף מהעיתונות העולמית מדרג את תל-אביב, עיתון הוולסטריט ז'ורנל Wall Street Journal, דירה ממוצעת עולה כפול מאשר בשיקאגו.

גבי מור תיווך

Luxury apartments and houses in Tell Aviv North, for sal/rent/purchase

Luxurious Towers Projects – Sea-View from and in Tell-Aviv #1 neighbourhoods, park Zammerret Tel-Aviv and Rothschild Boulevard,
Tell Aviv.

לאחרונה נרכשה דירה ע"י קים קורדישיין, דירת יוקרה בפרויקט, דירה יוקרתית בפרויקט קרן פייר, מול מלון דן, בעלות של כ-20 מיליון שקל, פרויקט ברח' הירקון, מול מלון דן קו 2 לים.

ממשיכים את הסיור למרכז תל-אביב, מגדלי יוקרה בשד' רוטשילד. הרחוב היוקרתי, הפך במשך השנים האחרונות לרחוב יוקרתי ביותר, שלא נופל רחוק מטיילת הזהב של תל-אביב, מגדלים ברוטשילד, מגדל מאייר על רוטשילד, ממוקם בשד' רוטשילד בצומת הרחובות רוטשילד ואלנבי, במרכזה של תל-אביב.

מגדלי מאייר של רוטשילד Meier On Rothschild, פינת אלנבי, רוטשילד בצומת הרחובות במרכזה של תל-אביב

מגדל היוקרה רוטשילד 1

רוטשילד 30

נגלוש לנווה צדק, פרויקט מגורי יוקרה.

מגדלי ליבר

מגדלי נווה צדק

מגדלי White City

רשימת מגדלים באזור תל-אביב

מגדלים בנקודות נוספות בעיר.

פרויקט של יורוקום נדל"ן וצמח המרמן נרכשו ברובם עולים מאירופה, מגדל הפרויקט מכיל 218 יחידות מתנשא לגובה 40 קומות, לצידו מבנה בן 5 קומות.

מגדלי פרישמן

מגדל נווה צדק

מגדלי שרונה

מגדלי תל-אביב גינדי בקרליבך

פרויקט הצוק

מגדלי נאמן

כוכב הצפון תל-אביב שכונת כוכב הצפון – מאיר יערי, קומה 9 דירות מיני פנטהאוז יוקרתיות בפרויקט, סין אנדסאן ברח' הרצל רוזנבלום בצפון תל-אביב פרויקט הצוק

מגדלי נאמן

חוף מנדרין, 190 דירות נכסי יוקרה בקו הים בניה חדשה

מגדלי גינדי תל-אביב פרויקט קרליבך לשעבר השוק הסיטונאי

בבלי פרויקט פארק בבלי של אלעד תשובה

מגדלי תל-אביב

מגדלי חג'ג' H INFITITY בז'בוטינסקי

מגדלי הצעירים

מגדלי ארלוזורוב צומת בן-יהודה ארלוזורוב בקרבת ארלוזורוב 17

מגדלי ליבר בנווה צדק

מגדלי ארלוזורוב 17 בין דיזנגוף לבן-יהודה, משקיף לים

מגדלי נווה צדק

מגדלי אסותא

מגדלי WB

מגדלי בבלי של תשובה אועד

מגדל פלורנטין

מתחם רוטשילד

מתחם רוטשילד – מגדלי רוטשילד 1. רוטשילד 30. רוטשילד ריצראד מאיירס

מגדלי השופטים

מגדלי גינדי פארק בבלי

HINFINITY TOWER קבוצת חג"ג ז'בוטינסקי אבן-גבירול

מגדלי רמז רח' רמז

מגדל הגימנסיה, רח' רמז תל-אביב

מגדל בארי רח' בארי

מגדל פרישמן פינת דיזנגוף

מגדלי חג'ג ז'בוטינסקי אבן-גבירול

מגדלי אסותא בז'בוטינסקי

מגדלי גינדי פארק TLV בבלי

גינדי מגדלים – מגדלי גינדי תל-אביב רחבת שוק הסיטונאי

מגדלי השופטים אבן-גבירול פינת השופטים מול לונדון מיניסטור

מגדלי עלית ברמת-גן של מצלאווי

מגדלי הסנטרל פארק על דרך השלום, צמוד לבית מכבי השלום ומגדלי ההייטק

מגדלי תל-אביב, ארבעה מגדלי יוקרה, הנישאים לגובה של 34 קומות ברח' נחלת יצחק, בסביבת מגורים חדשנית, קאנטרי קלאב, אבטחה, פארק פרטי, וחניון, לובי מפואר, בקרבת צמוד לגבעתיים, לתל-אביב שילוב יוצר נוף אורבאני מרתק.

נתיבי איילון, דרך השלום, בנייני גורדי שחקים של סנטרל פארק, מגורי יוקרה במגדלי יוקרה במתחם חדש מאחורי מכבי השלום.

השלום שכונה בהתפתחות כוללת מסעדות, בתי קפה.

מגדלי גבעתיים

חדש-חדש Green Park Tel-Aviv – מגדלי דירות שכונתי במחירים סבירים בשכונה החדשה בצפון תל-אביב.

SEA AND SAN מול חוף מנדרין

תל-אביב שכונת כוכב הצפון – מעיר יערי, קומה 9 דירות מיני פנטהאוז יוקרתיות.