חיפוש נכסים

דירות למכירה בתל אביב בצפון הישן

דירות למכירה בת"א - גבי מור תיווך | 050-875-0827

רוצים למכור דירה בתל אביב בצפון הישן?

מעוניינים למכור דירה?
תנו לנו, למומחים, לעזור
גלו את שיטת השיווק החדשנית והמוצלחת
ביותר בישראל!!

הכל על חשבון הסוכנות
אנחנו נמכור לכם את הנכס/הדירה
במהירות שיא שאין לה מתחרים בישראל.

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

5 230 מ״ר Price on request
דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

4 Price on request
דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

2 Price on request

לצפיה בגלריית הנכסים ←

דירות למכירה בצפון הישן של תל-אביב

חברים יקרים,

אצלנו, בצפון הישן, סוכנות הנדל"ן מתמקדת באזור הנחשק ביותר והיקר ביותר במדינת ישראל. מחירי הדירות באזור הנ"ל נחשבים ליקרים ביותר בישראל, כאשר לוקחים בחשבון את גודל האזור בעיר תל-אביב , מנחל הירקון בצפון תל-אביב ועד לאזור הדרום בואך דיזנגוף סנטר, נגיעה משם רח' פרישמן, מערבה עד לקו הים רח' הרברט סמואל, קו הזהב של קילומטר הזהב של מדינת ישראל, אחד הרחובות היקרים בעולם וכמובן, מזרחה מקו הים, לאזור אבן-גבירול עד בואך לקו כיכר המדינה או בנקודה הצפון מזרחית, שיכון בבלי.

למעשה, היחודיות של הצפון הישן בתל-אביב הינה השילוב האורבאני של מדינת צפון תל-אביב, עיר הבילויים. נקודות המפתח של עיר ללא הפסקה, המתמקדות במיוחד בצפון הישן של תל-אביב, חוף הים, המסעדות, מרכזי הבילוי, החנויות, הקניונים, מסלולי האופניים, פארק הירקון, הגינות, שלל בתי הקפה הפזורים בכל אזור צפון תל-אביב ובמיוחד בצפון הישן גם אלו המושכים את אזרחי ישראל, תושבי תל-אביב משקיעים המעוניינים דווקא להתמקד בצפון הישן של תל-אביב .

אצלנו תמצאו מבחר רב של דירות למכירה בצפון הישן של תל-אביב, מדירות גן ועד דירות גג, מדירות בקומות גבוהות ועד דירות בקומת קרקע עם מעלית וחניה, בלי מעלית וחניה. למעשה, המחירים הרקיעו שחקים וההפרש בין דירה ללא חניה לדוגמא או עם תוספת מעלית, הינו הפרש גדול במיוחד וגולת הכותרת שלנו היא היום הפרויקטים והבניינים החדשים ופה תוכלו למצוא בניין חדש שכולל גם מעלית וחניה במחיר זול מבניין ישן, ויש הרבה לקוחות שלא יודעים או לא מודעים לנתון המפתיע הנ"ל, שאפשר למצוא היום פרויקטים, בית חדש, מבניה חדשה, מקבלן שנותן מחיר טוב לחבילה מנצחת של קניית דירה הכוללת דירה חדשה, מערכות חדשות, מעלית, חניה, מרפסות שמש, והכל במחיר משתלם וטוב מבית ישן. לפעמים שנמצא דקה מהפרויקט לכן שפונים אלינו אנחנו פורשים בפניכם את כל האופציות ולמעשה שמים לכם על השולחן מבחר גדול של דירות, כדי לתת לכם מענה יעיל לדרישתכם ולהתאים ולהראות לכם את הפלוס הגדול בכך שפניתם לסוכנות נדל"ן מובילה, שמכירה כל פרויקט או כל בניין בתל-אביב .

נשמח לעמוד לשרותכם