חיפוש נכסים

דירות למכירה בצפון תל אביב

דירות למכירה בת"א - גבי מור תיווך | 050-875-0827

מוכרים דירה בצפון תל אביב?

תקבלו חבילת שיווק על חשבון הסוכנות החזקה, היעילה והמשתלמת בישראל. אנחנו נדאג למכור את דירתכם במהירות מקסימלית. אם אתם מחפשים דירה לקנייה, אצלנו בסוכנות מבחר נכסים גדול לכל אזור צפון תל אביב.

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

5 230 מ״ר Price on request
דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

4 Price on request
דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

2 Price on request

לצפיה בגלריית הנכסים ←

 חברים יקרים,

מאחר ואני מתמקדים בקהל ובלקוחות במיוחד באזור של צפון תל-אביב, הגענו היום לכמות מרשימה של דירות ונכסים המוצעים למכירה מאיזור נחל הירקון בואך כוכב הצפון ועד הצד הצפוני ועד לקו סנטר דיזנגוף בדרום. מבחר דירות בגדלים שונים למכירה באחד האזורים המבוקשים ביותר בישראל. דירות למכירה בצפון הישן של תל-אביב, הסוכנות מנוהלת ע"י גבי מור, מנכ"ל גבי מור תיווך, וגם נדל"ן מתמחה בשיווק וקידום.

אצלנו רוב הסיכויים שתמצאו בדיוק את מה שחיפשתם. כמובן לכל לקוח יש את הבקשות הספציפיות לדירה שהוא מחפש וחפץ לחיות בה.   לכן הכנו מאגר נכסים שנותן פתרון לקשת רחבה של דרישות, לגודל הדירה, לכמות החדרים, דירות עם מעלית, דירות עם חניה, דירות גג, פנטהאוזים, דירות בקומת הקרקע. אצלנו תמצאו את כל סוגי הדירות למכירה בצפון תל-אביב והכל ע"פ בקשתכם.

גבי מור תיווךסוכנות נדל"ן מס' 1 למכירת דירות בצפון תל אביב.
סניף 1: דיזנגוף 278, 050-875827
סניף 2: המלך ג'ורג' 45, 054-9713457

צוות המשרד מוכן לקבל את פנייתכם. אצלנו במאגר הממוחשב מוכנות עשרות דירות מקומה א' עד הקומות הגבוהות, ממחירים של מיליון שקל לדירה בתל-אביב ועד ל-2.5 מיליון לדירת 3 חדרים, מ-2.5 מיליון ועד ל-3.5 מיליון ומפה עולים ועולים, ע"פ התקציב של כל לקוח. חניה ומעלית הם תוספת תקציב משמעותית. רחוב שקט מעלה משמעותית את ערך הנכס. מטרז' הדירה, מרפסת שמש ומפה מגיעים לפרויקטים חדשים בעניינים חדשים בתל-אביב שבהם יש הכול. אצלנו כמובן דואגים לכך שכל פרויקט חדש שעולה היום על הקרקע באזור צפון תל-אביב מהים קו מערב ועד לאזור כיכר המדינה במזרח, שיכון בבלי, כל האזור מכוסה, למעשה, ע"י קשת הסוכנים שנמצאים במשרד, המקושקים עם כל היזמים, קבלני הבנייה, שבונים היום בתל-אביב דירות חדשות וכמובן בניינים שבהם מבוצעת תמ"א 38, תוספת 2 קומות על הגג, חיזוק הבניין, הוספת ממ"דים, מעליות נוספים ולפעמים גם קיימת חניה. לא בכל פרויקט של תמ"א 38 ניתן לקבלן היום חניה בתל-אביב.

באופן הנ"ל הסוכנות נותנת פתרון מקיף למרחב גדול של בקשות לחיפוש נכסים בתל-אביב, מבתים למכירה בצפון תל-אביב ישנים, יד שנייה ועד בתים ודירות למכירה חדשים מקבלנים.

חברים יקרים,

גבי מור תיווך מציגה את עצמה כסוכנות נדל"ן מובילה, מקצועית וחזקה, לתת לכם את כל הפתרונות, כאשר אתם מחליטים לרכוש דירה או נכס בצפון תל-אביב.

אם אתם בצד של המוכרים, אצלנו תקבלו מענה זריז, קהל הלקוחות שמחפש דירות בצפון תל-אביב הינו גדול מאוד ויש דרישה לדירות עקב עליה הולכת וגדלה של תושבי ישראל. תושבי חוץ שמגיעים לסוכנות, תיירים, עולים חדשים. תל-אביב שלנו עיר ללא הפסקה, שלא עוצרת גם בנושא הנדל"ן לכן אנחנו פה, לתת מענה הכי מהיר היום באזור צפון תל-אביב

בכבוד רב ובידידות,

___________________________

גבי מור, מנכ"ל

הסוכנות המובילה בעיר

גבי מור תיווך

מוכרים דירה? כדאי לכם להקפיד על גילוי נאות ותום לב מול הקונה

מוכרי דירות רבים נוטים לחשוב שהאחריות לביצוע הבדיקות הנדרשות בנכס חלה על הקונה, וזאת מכוח הכלל הנקרא "יזהר הקונה". יחד עם זאת, תפיסה משפטית זאת שהייתה נהוגה בתקופת המנדט הבריטי, אינה חלה עוד בישראל המודרנית, ועל פי חוק המכר וחוק המקרקעין, על המוכר מוטלות שורה של חובות תום לב בעסקת מקרקעין, ועל פיהן על המוכר להזהיר את הקונה בדבר פגמים שונים הקיימים בנכס ובסביבתו.

בפסק דין חשוב שניתן לאחרונה (רבינגר) ניתן לראות כיצד באות תקנות אלה לידי ביטוי על ידי המערכת המשפטית. פסק הדין עוסק במכירה של בית במצב גרוע במיוחד, עד כדי חוסר התאמה למגורי אדם. על פי פסק הדין, הבית היה הרוס בחלקים מסויימים, בנוי חלקית בחלקים אחרים, ובאופן כללי ניתן היה להתרשם כי לא גר בו אדם קודם לכן. הקונים רכשו את הדירה במטרה לשפץ ולחדש אותה, אלא שלאחר רכישתה גילו כי לא קיים אישור איכלוס (טופס 4) עבור הדירה, ולמעשה נבנה הבית ללא היתר בנייה כחוק.

בפניית הקונים למוכרי הדירה, הפנו אותם המוכרים לסעיף בחוזה המצהיר כי הנכס נמכר בדיוק כפי שהוא, וכל חובה לגבי בדיקת תקינותו חלה על הקונה עצמו. סעיף זה הוא סעיף סטנדרטי בחוזי מכר רבים, ומיועד לסייע למוכרים להחיל את הכלל "יזהר הקונה" במצבים מעין אלה. במהלך המשפט התברר כי הקונים דווקא ניסו לברר בוועדה המקומית לתכנון ובנייה האם ניתן בעבר אישור בנייה לנכס, אך לא יכלו למצוא כזה. המוכרים מצידם טענו בפני הקונים כי הנכס עומד בכל החוקים והתקנות, ואין שום בעיה או ספק לגבי חוקיות הבנייה שלו, כשהפגם היחיד בו הוא מצבו הרעוע של המבנה.

בהתאם לכך, הסתמכו הקונים על דברי המוכרים כתנאי מרכזי בביצוע העסקה. בהתאם לכך, קבע בית המשפט כי על המוכר היה ליידע את הקונים בדבר היעדר אישור בנייה לנכס, ומשלא עשה זאת הטעה למעשה את הקונים במתכוון. בהתאם לכך פסק השופט פיצוי של 180 אלף שקל אותו על המוכר לשלם לקונה על הנזקים שנגרמו לו.

אך בית המשפט לא הסתפק בכך, ומתח ביקורת קשה על עורך הדין שייצג את הקונים, בטענה שבקיאותו בדין חייבה אותו להזהיר את הקונים מפני רכישת הנכס בהיעדר הוכחה ברורה לבנייתו כחוק על פי היתר בנייה מסודר, וכי בעצם רכישתם את הנכס הם מסתכנים בביצוע עבירה על החוק. בהתאם לכך, תבעו הקונים גם את עורך דינם, ובמסגרת פשרה שהגיעו אליה נקבע פיצוי של 80,000 שקלים אותם שילם עורך הדין לזוג התובע. בשורה התחתונה, הכלל "יזהר הקונה" הוא כלל בעל היגיון פנימי ובעל ערך, אך מטרתו אינה לפטור את המוכר בדבר גילוי נאות ותום לב, כפי שבא לידי ביטוי במערכת הפסיקה של בתי המשפט.