חיפוש נכסים

שיטות מכירת נכס

דירות למכירה בת"א - גבי מור תיווך | 050-875-0827

סוכנות תיווך מס' 1
דירות למכירה, בצפון ובמרכז תל-אביב.

 סניף הצפון הישן בתל-אביב: רח' דיזנגוף 278,
טל: 050-8750827, 050-2303636

סניף מרכז תל-אביב: רח' המלך ג'ורג' 45
טלפון: 054-9713457

סניף בן יהודה, 054-9713457

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

דירה למכירה באזור הסנטר תל אביב

5 230 מ״ר Price on request
דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

דירה למכירה בדוריאנוב תל אביב

4 Price on request
דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

דירה למכירה באזור שד' בן גוריון תל אביב

2 Price on request

לצפיה בגלריית הנכסים ←

 

להלן שיטת מכירת הנכס

שיווק הדירה באמצעותנו בבלעדיות,

הדרך שלכם לחסוך כספים והזמן יקר

 

 

רוצים למכור את הדירה בתל-אביב ללא מאמץ ובקלות?

תנו לנו לעשות את העבודה.

אנחנו משקיעים את כל המרץ בשיווק, בפרסום ובמשאבים

כולל ההשקעה הכספית ביד-2, הומלס ו win-win-

והחשוב מכל: בשיתוף פעולה עם מאות מתווכים!

אנחנו נמצאים ברח' דיזנגוף 278, טלפון מס' 050-8750827 / 050-2303636

 

 

 1. היתרונות בשיווק שלנו קשור לבלעדיות. מומלץ מאוד לקרוא. זה מידע חשוב מאוד! זה ישתלם לכם מאוד ויאפשר לכם להגיע לעומק הבנת ואופן השיווק והיתרונות העצומים הגלומים בבלעדיות.

לתשומת לבכם, אתם מקבלים חבילת שיווק שאין לה מתחרים בתל-אביב.

 

 1. השיווק והפרסום שלנו, השרות שתקבלו מאתנו, בלעדיות. אנחנו נותנים את כל הכוח בשיווק ובפרסום, ההשקעה הכספית ביד-2, הומלס ו-WIN-WIN. וכל התשלומים הם עלינו.

 

 1. הדירה שלכם מועברת באמצעותנו, כולל תמונות, ומפורסמת בקישור למספר רב מאוד של משרדים המתמחים באוכלוסיה האנגלו-סקסית, משקיעים זרים ותיירים וזה בדיוק כוחו של משרדנו, העובד מול לקוחות זרים מחו"ל, משקיעים מכל קצות העולם ותיירים. אנחנו עובדים עם הנבחרת המובילה של המשרדים בתל-אביב, בשיתוף פעולה הדוק עם כ-250 משרדי תיווך בתל-אביב, שיתוף פעולה החזק והייחודי למשרד שלנו, בשל כמות הקישורים שאין לו מתחרים.

 

 1. אנו שולחים דואלים לעשרות משרדי תיווך המשתפים איתנו פעולה הדוקה, כולל מצגת תמונות, צילום הבניין, צילום הכניסה, תמונות ברורות וטובות, שרטוטים של הנכס, צילום הבניין, צילום הכניסה, נתונים על האזור והסביבה. המחיר הנדרש והמתווכים מצלצלים אלינו כשיש להם לקוחות.

 

 1. לקוחות נכבדים, שימו נא לב כי האתר שלנו, מופיע בעמוד הראשון בגוגל. תרשמו את המילים לדוגמא: מתווכים לדירות בצפון תל-אביב", עובדה הנותנת לנו חשיפה משמעותית ביותר בתל-אביב לקהל היעד המחפש את דירתכם עם כמות מבקרים הגדול ביותר, כולל דוברי אנגלית, צרפתית ורוסית. בעמודים הראשונים בגוגל תקבלו את MOR-REALESTATES.COM, כולל תמונות של הדירה שלכם וכל פרטי הנכס מועלים באתר.

 

 1. המאגר שלנו הוא הגדול ביותר של מחפשי דירות ויתכן שהלקוח שלכם הפוטנציאלי כבר נמצא אצלנו ברשימת הלקוחות במשרדנו. אלה הם הלקוחות המחפשים נכסים בתל-אביב ואולי אין כלל צורך בהשקעת מאמץ מיותר.

 

 1. אנו סופגים את כל פניות הלקוחות, והמתווכים המתקשרים ומתרוצצים איתכם בין הדירות. מובן מאליו שמגיעים פעם אחת בשבוע עם מספר לקוחות רציניים. המתווכים עובדים דרך הסוכנות שלנו ומשתפים אותנו פעולה בעמלת לקוח "הקונה". כמו כן, כל מתווך המצלצל אליכם, מופנה אלינו ישירות כדי לחסוך מכם את הלחץ.

 

 1. אנו נקפיץ ונפרסם ונעדכן את המודעה מדי יום בלוחות פרסום ומשרדנו ישלם ישירות.

 

 1. אנו מרכזים את הלקוחות הרציניים בלבד. את הלקוחות הרציניים תפגשו אתם. לא נגיע עם לקוחות שאינם ברורים ושהבינו בדיוק את כל הנתונים לנכס המתאים לכם!! זהו אחד הדברים החשובים ביותר במקצוע!

 

 1. אנו נעזור בקביעת מחיר לנכס שלכם והתאמת מחיר ויעד נכון, ובתאום עם רצונכם הבלעדי. במקרה הצורך בשמאות ומחקר על המחירים באזור שלכם

 

 1. הדירה תפורסם פעם אחת, ובשליטה מלאה שלנו ושלכם, ללא התערבות של גורמים זרים שמפרסמים מחירים אחרים ופוגעים במשא ומתן וגורמים לכם נזק רציני. כאשר הדירה מטופלת ע"י מספר רב של מתווכים, כל מתווך מעלה את המחיר מחדש.

 

 1. אף מתווך לא יפרסם את מחיר הסגירה, כי רק הסוכנות שלנו מנהלת את הנושא ולא מספר מתווכים.

 

 1. אנו נשקיע את הממון הדרוש על מנת להשיג לקוחות מתאימים, מספר רב של קבוצות בלוחות פרסום עלויות, כספים משמעותיים. ביד-2 והומלס כולל מודעה בידיעות, בפייסבוק, שליחת פוסטרים בפייסבוק . הפייסבוק הפך לכלי שיווק מצוין ואנחנו מעלים פוסטרים.

 

 1. אנו ננהל את המו"מ עם צד ג', כדי להשיג מחיר מקסימלי ונביא את הצדדים לסגירה, גם ע"י פעולות גישור והסבר ללקוח. זאת מלאכת המקצוע החשובה ביותר.

 

 1. אנו נעביר לכם הודעות על בסיס קבוע ונקבע אתכם זמן מתאים לפגישה בדירה, יום ותאריך שמתאים לכם בלבד.

 

 1. אנו, מטפלים למעשה, בכל הנושאים הקשורים למכירת הדירה, מורידים מכם לחץ עצום!!!

 

המטרה שלנו היא להביא לכם קונה שמסוגל לסגור עניין. עבדנו, יגענו ומצאנו. זה אינטרס שלכם ושלנו במשותף.

 

 1. אתם מקבלים שקט תעשייתי. יש לכם מתווך צמוד ואחראי. כל הטלפונים והפניות של הלקוחות וכל העומס עובר אלינו ולמעשה, כאשר הנכס שלכם מטופל בבלעדיות, הנכס עולה מדרגה בפרסום מקיף, דבר שלא קורה כשאין בלעדיות, לא משקיעים חוץ לרשום את הדירה. בסוכנות הנכס מפורסם גם אצלנו באתר האינטרנט.

 

 1. כאשר אין בלעדיות, מתווכים רק מצלמים את הנכס, רושמים, ואינם משווקים אותו באותה השקעה. הבלעדיות, כל הרעיון תופס פאזה אחרת ואתם מקבלים שרות יחס VIPבשיווק ופרסום שאין דוגמתו בדרכים רגילות.

 

 

אתרים בחו"ל ואתרים לאוכלוסיה זרה

 

 

 1. כמו כן מבוצע פרסום גם בפייסבוק, חיבור ושלוחה מצגת מקיפה לכל מאות המתווכים הקשורים אלינו בפייסבוק. מצגת תמונות ובקשה לשיתוף פעולה באותה שיטה של שליחת מיילים לכל חברינו המתווכים, הנבחרת המובילה בתל-אביב, שרואים את הדירה גם במייל וגם בפייסבוק.

 

 1. לסיכום, בוא נעלה את הדירה ונשווק אותה ביחד!!! התוצאות בשיטה הנ"ל הן הטובות והמוצלחות ביותר תהיינה מעולות ובתקווה תמיד להצלחה. ולכן הצוות גדול של המשרד לוקח עליו את כל המשימה ובשיווק רציני זו משימה קשה, בזמן קצר למכירה!!!

 

 1. אנו מבקשים מהמוכר 1.5% + מע"מ על כל מאמצינו בשיווק הנכס.

אנחנו מבקשים בין ארבעה לשישה חודשים בלעדיות מכסימום.

 

 1. לקוחות נכבדים, לסיכום, תנאים הוגנים ומעשיים, הבאים לקראת הלקוח ואני, מנכ"ל הסוכנות, מתמחה בשיווק ופרסום, מבטיח לכם לעשות מאמצים רבים להצלחה. זה עובד הטוב ביותר בדרך זו, מניסיון!

 

 

 

 

 

 

אתם מקבלים את כל הפניות והטלפונים מהעיתון, כולל מעשרות מתווכים ומלקוחות פרטיים, עד שעות הקטנות של הלילה.

בפרסום עצמי תקבלו ביקורי לקוחות זרים בשעות לא מרוכזות שיפריעו לכם, דבר שגורם לכם הפרעה

יהיה עליהם להקפיץ מודעה פעם ביום, תאלצו לדאוג לשלם ולהקפיץ מודעות בלוחות

תקבלו לחצים להורדת מחיר ממספר לקוחות. תפקידו של המתווך האמין לתת הסברים ושכנוע על בסיס מקצועי.

שאלו את עצמכם יום-יום האם המחיר שלכם נכון?

הדירה תפורסם ע"י מתווכים רבים ללא שליטה והלקוחות יספרו לכם שהמחיר לדירה מופיע בשינוי מחירים, וגורם לכם נזק בעת המשא ומתן. משמע, מתווכחים יפרסמו את מחיר הסגירה שלכם כדי למשוך קונים ויגרמו נזק למשא ומתן.

אתם נאלצים לגשת מדי יום ולקבוע עם מספר רב של לקוחות לפגישות בדירה. עקב כך נגרמת לכם טרחה מיותרת המשבשת לכם את סדר יומכם.   דבר זה מתיש ומיותר, כמובן לאדם המתעסק בעסקי משפחה יומיומית, עבודה וכו' מתברר מהר מאוד שזה לגמרי לא פשוט ומפריע למהלך החיים.

שימו נא לב לנתון בדף הבא: בכמה הבלעדיות שאנו נקבל תתן לכם, עצמאי במשרה מלאה, שעובד במסירות ובמקצועיות, לטובת מכירת הנכס.

בהצלחה ובברכה,

____________________________

גבי מור, מנכ"ל

גבי מור רימקס

fl front

fl back